5 ESSENTIAL ELEMENTS FOR درب اتوماتیک شیشه ای

5 Essential Elements For درب اتوماتیک شیشه ای

5 Essential Elements For درب اتوماتیک شیشه ای

Blog Article

درب ها در این مدل با استفاده از حسگرها بصورت اتوماتیک باز و بسته می شوند. و پانل های شیشه ای این مدل، بصورت کشویی بازو بسته می شوند.

از این درب ها برای سهولت تردد و امنیت در پارکینگ ها استفاده می شود. نوع دیگری از درب های اتوماتیک درب های کشویی شیشه ای هستند که از حسگری استفاده می کنند که با تشخیص حرکت در مقابل درب، به طور اتوماتیک باز می شوند، این درب ها در مکان هایی مانند بیمارستان ها، فروشگاه ها، بانک ها و… کاربرد دارند.

۱۱- شرکت گروه درب اتوماتیک ماندگار، در تهران به نصب درب اتوماتیک ریلی مشغول است. سایر خدمات این شرکت شامل نصب درب اتوماتیک صنعتی سریع و نصب درب ویژه بیمارستانی می باشد.

درب شیشه ای سکوریت در طول زمان دچار زنگ زدگی، خوردگی و آسیب های اقلیمی و آب و هوایی نمی شود. مجموعه ایمن صنعت در راه اندازی و نصب راه بند، نصب درب ریلی، نصب کرکره برقی، نصب جک درب، نصب دزدگیر اماکن نیز خدمات شایانی را ارائه می دهد.

۲۱- شرکت پارس در در تهران به نصب درب اتوماتیک پارکینگ مشغول است. خدمات این شرکت شامل نصب درب اتوماتیک ریلی، بازویی، سکشنال و نصب راه بند می باشد.

صرفه‌جویی در زمان سهولت و راحتی در رفت‌وآمد برقراری امنیت بالا برای سازمان‌ها و مکان‌های مورد استفاده جلوگیری از ورود گردوغبار، صدا و اتلاف انرژی – جلوگیری از اتلاف انرژی سرمایشی و گرمایشی تا ۷۰ درصد رعایت بهداشت و جلوگیری درب اتوماتیک از درب اتوماتیک انتقال بیماری‌ها برای مشاهده کرکره برقی کلیک کنید:

جک توانا ماشین از نظر امکانات هیچ نقطه ظعفی نسبت به جک های برند دنیا ندارد و قیمت پایینی را نسبت به کیفیت برای گرفتن بازار به خود اختصاص داده است در نهایت درب برقی پارکینگی توانا ماشین برای اماکنی با رفت و آمد بالا نتخابی خوب برای مکان های پر تردد به حساب می آید .

ارتباط داخلی و آیفون صوتی ارتباط داخلی سیماران کوماکس کوکوم آیفون صوتی سیماران سوزوکی الکتروپیک پارکبند برندها برندها

۱- شرکت درتیس، در تهران به نصب درب اتوماتیک ریلی مشغول است. سایر خدمات این شرکت شامل نصب درب ویژه بیمارستانی می باشد.

استفاده از این درب اتوماتیک شیشه ای، برای مکان هایی که click here دارای رفت و آمدِ دو طرفه هستند، توصیه نمی شود، چرا که عموماً هر دو لنگه درب، در یک جهت باز یا بسته می شوند، اما نکته جالب توجه این است که این امکان وجود دارد که برای مکان های پر تردد و یا بنا به مشخصات خاص ساختمان، دو لنگه درب در دو جهت مختلف باز شوند.

۲- شرکت پیشتازان فن آوری طاها (گروه بتیس)، مجری درب ویژه بیمارستانی در تهران است.

قیمت درب اتوماتیک پارکینگ بر چه اساسی تعیین می ‌شود و چه فاکتورهایی روی هزینه نصب و راه‌ اندازی یک درب اتوماتیک یا برقی نقش دارند؟ قطعات الکترونیکی و مکانیکی محصول از مهم ترین عوامل موثر بر قیمت درب اتوماتیک پارکینگ هستند و از چشمی درب خودکار شما گرفته تا قفل ‌برقی،باتری، استابلایزر یا منبع تغذیه و مرکز کنترل همه روی قیمت نهایی کاری که تحویل می‌گیرد تاثیر خواهند گذاشت.

نکته دیگر در رابطه با این درب ها اینکه تنها با فشاری اندک به روی بدنه درب، به صورت اتوماتیک باز می گردد. در شرایط قطعی برق نیز می توان درب را به صورت دستی باز کرد.

درب‌های اتوماتیک علاوه بر دسترسی آسان برای مهمانان، جلوه‌ای زیبا به خانه شما می‌بخشند.

Report this page